Özellikler

REINA ENERJİSİNİ KEŞFET

İçindekiler: Su, Şeker (Sakkaroz/Glikoz Şurubu), Karbondioksit, Asitlik Düzenleyici (Sitrik Asit E330, Tri Sodyum Sitrat E 331), Taurin (800 mg/L), Karışık Meyve Aroma Verici, Kafein (150 mg/L), İnositol (100 mg/L), Glukonorolakton (20 mg/L), Renklendirici (Karamel E 150d), Vitaminler (Niasin, Pantotenik Asit, Vitamin B6, Vitamin B12).

Enerji: 196 Kj (46 Kcal)
Yağ: 0 g 
Karbonhidrat: 11,5 g
Protein: 0 g
Niasin: 8 mg / (%50 ÖGM)
Pantotenik Asit: 2 mg / (%33 ÖGM)
Vitamin B6: 2 mg / (%143 ÖGM)
Vitamin B12: 2 mg / (% 80 ÖGM)
ÖGM: Önerilen Günlük Alım Miktarı.

 

Türkiye’nin eğlence hayatına yön veren ve bir dünya markası haline gelen Reina alkolsüz içecek sektörüne yeni bir lezzet kazandırdı.Su Entertainment grubuna ait “Reina Premium Energy” içeceği minimal kutu tasarımı, doğal meyvelerden elde edilmiş aroması, eşsiz lezzeti ve göz alıcı rengiyle herkes tarafından büyük beğeni topluyor.

‘Su Entertainment’ bünyesinde ‘Reina’ markası bilindiği üzere 2011 yılında lüks cam şişede doğal kaynak suyu çıkarmıştı. Eğlence sektöründen sonra içecek sektörüne adım attığı günden beri başarısını konuşturan Su Entertainment grubu içecek sektöründeki 2. Adımını “Reina Premium Energy” ile gerçekleştirdi. Reina Premium Energy içeceği gazlı içecek sınıfına hızlı bir giriş yaparak tüm Türkiye’de 250 satış noktasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Riena Premium Energy içeceği, Su Entertainment Grubuna ait olan mekanlar başta olmak üzere (Reina, Suada Club, Nomads, Supperclub, Suda Kebap, Gbalık) benzin istasyonları, ulusal ve yerel market zincirlerinde satışa sunuluyor.

Yapılan araştırmalara göre 10 kişiden 9’nun Reina Premium Energy içeceğin beğendiği, özellikle 18-25 yaş arasındaki gençlerin de ürünü sevip, çok fazla tükettiği belirlenmiştir. Premium enerji içecekleri sınıfına farklı lezzeti ve tasarımıyla adım atan Reina Premium Energy İçeceği 25ml özel tasarım kutusuyla bedeninizi ve zihninizi harekete geçirerek, her yaş ve sınıfın beğenisine sunuluyor.

Evde, okulda, iş yerinde, spor yaparken, müzik dinlerken, yanınızdan ayırmayacağınız, Reina Premium Energy ile hayatınızın ritmini yükselteceksiniz.